אודות


תום ברנע - יועץ ארגוני, מנחה קבוצות ומאמן, בעל ניסיון של למעלה מ – 15 שנה בהדרכה,בהנחיה, בייעוץ ובאימון אישי. בעל תואר ראשון (B.A) במדעי ההתנהגות ובעל תואר שני (.M.A) בלימודי עבודה בהתמחות בייעוץ ארגוני וניהול משאבי אנוש מאוניברסיטת ת"א. בוגר קורס הנחיית קבוצות (התמחות במגזר העסקי) במכללת גישות ומוסמך בית הספר למאמנים ומדריכים במכון וינגייט. בוגר התכנית לפסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית במכללת מכון פסגות והאוניברסיטה הפתוחה.

במהלך השנים הדריך,הנחה וליווה אנשים, מנהלים וארגונים להצלחה בתהליכי פיתוח ארגוני. בבסיס גישתו של תום ניצבת האמונה כי האדם הוא הגורם המרכזי האחראי לגורלו, וכי בניהול עצמי אפקטיבי ויעיל יוכל כל אדם/מנהל/עובד לממש את הפוטנציאל הגלום בו ולשפר את איכות חייו בעבודה ומחוצה לה. כל אדם ממצה רק חלק קטן מיכולותיו ומכישרונותיו. לכן, יש לעזור לארגונים,למנהלים,לעובדים ולאנשים פרטיים להפוך יכולות וכישרונות אלה לחוזקות ממשיות.

בעבודתו משלב תום הבנה ניהולית וארגונית מעמיקה עם רצון לסייע לבני אדם. עבודתו של תום נשענת על תיאוריות מדעיות מתחום הייעוץ הארגוני, על גישת "הפסיכולוגיה החיובית" ועל המודל הקוגניטיבי התנהגותי (cbt).מרבית הארגונים כיום מודעים לחשיבותו של 'הגורם האנושי' ביכולתו של ארגון להתקיים ולהתפתח. מומחיותו של תום היא בתחום השבחת התקשורת הבין אישית ובניהול מערכות היחסים בארגון. תהליכי העבודה עם תום קצרים, ממוקדים,בהירים, תכליתיים ומטרתם ליצור שינוי של 'כאן ועכשיו'. העבודה מתבצעת תוך הקפדה על התפתחות מתמדת, על פתיחות, על בקרה ועל משוב. הגשמת המטרות נעשית באמצעות תהליכי פיתוח מנהלים, הנחיית סדנאות קבוצתיות, ייעוץ ואימון אישי.

תום מביא עמו ניסיון הדרכתי עשיר בתחום הביטחון והאבטחה בישראל. במהלך השנים עבד תום עם גופים רבים בתחום זה: חברות להכשרת מאבטחים, מכללות להכשרת קציני ביטחון ומנהלים בטחון, חברות שמירה, אוניברסיטאות, בתי מלון, מוסדות ממשלתיים, משטרת ישראל ועוד. תום הדריך והכשיר אלפי עובדים, מאבטחים, קב"טים, מוקדנים, מנהלי אבטחה וביטחון והקנה להם מיומנויות בתחומים רבים ומגוונים: ניהול קונפליקטים ומניעת אלימות, פיתוח מנהלים, אסרטיביות, שפת גוף, תקשורת בין אישית, התמודדות עם לחץ ושחיקה, מנהיגות, קבלת החלטות תחת לחץ ועוד.

תום מדריך ומכשיר עובדים ומנהלים בארגונים ובחברות מובילות במשק הישראלי:

 

תום ברנע © Copyright
בניית אתרים: sitexpress